Lista aktualności Lista aktualności

Warsztaty LASPROJECT 2.0 -edycja letnia

Blisko zwierząt

Kolejne z cyklu warsztatów fotograficznych LASPROJECT 2.0 za nami. 24 czerwca obiektem zainteresowań uczestników były zwierzęta. Na zdjęciach przez nich wykonanych widnieją głównie owady. Uczestnicy warsztatów zostali zapoznani z tajnikami wykonywania makrofotografii w trakcie prelekcji w Ośrodku Szkoleniowym Nadleśnictwa Wyszków, a następnie ruszyli na fotograficzne łowy do lasu.

Warsztaty fotograficzne LASPROJECT 2.0 to propozycja Nadleśnictwa Wyszków kierowana do gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych. Zajęcia prowadzi Marta Baranowska – leśnik, pracownik Nadleśnictwa, ale także znakomity, wielokrotnie nagradzany, fotograf przyrody.

Kolejne - ostatnie już - warsztaty odbędą się 2 września, gdzie będziemy uczyć się leśnej fotografii pejzażu.  Już dziś zapraszamy chętne osoby do zapisów (kontakt mailowy karolina.gizinska@warszawa.lasy.gov.pl lub telefoniczny 660 740 048).

Warsztaty zakończone zostaną wystawą najlepszych zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów. Wystawa prezentowana będzie w centrum Wyszkowa. Na otwarciu wystawy wręczona zostaną nagrody dla autorów najlepszych zdjęć warsztatów.

Warsztaty fotografii przyrodniczej LASPROJECT 2.0 zostały dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.