Lista aktualności Lista aktualności

Turniej Piłki Siatkowej Leśników o Puchar Dyrektora RDLP w Warszawie

W dniu 29 września 2018 r. w Hali sportowej Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wyszkowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Leśników o Puchar Dyrektora RDLP w Warszawie. W tym roku wydarzenie zorganizowane zostało w Nadleśnictwie Wyszków. Do turnieju, w rozgrywkach zgłosiło się osiem drużyn:

  1. Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych
  2. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie
  3. Nadleśnictwo Garwolin
  4. Nadleśnictwo Łuków
  5. Nadleśnictwo Łochów
  6. Nadleśnictwo Drewnica
  7. Nadleśnictwo Pułtusk
  8. Nadleśnictwo Wyszków

Oficjalnego otwarcia Turnieju w imieniu Dyrektora RDLP w Warszawie dokonał  Naczelnik Wydziału Infrastruktury Leśnej Pan Andrzej Kur wraz z Zastępcą Nadleśniczego  Nadleśnictwa Wyszków Panią Celiną Wielkowską, podkreślając jego sportowy oraz integracyjny charakter.

Celem turnieju jest upowszechnianie aktywnych form wypoczynku oraz popularyzacja piłki siatkowej wśród pracowników Lasów Państwowych. Wyłonienie najlepszej drużyny reprezentującej nadleśnictwo, a także selekcja zawodników do reprezentacji RDLP w Warszawie na XI Mistrzostwa Polski Leśników.

Rywalizacja była zacięta, jednak odbywała się w przyjemnej, sportowej atmosferze współzawodnictwa i gry fair play. Głośno i emocjonująco było nie tylko na parkiecie, ale również na trybunach. Osoby, które nie uczestniczyły w grze, nie szczędziły gardeł w kibicowaniu swoim drużynom. Turniej to nie tylko sportowa rywalizacja, jak można było się przekonać jest to również doskonała okazja do integracji wszystkich uczestników oraz zawierania nowych znajomości.

Końcowe wyniki Turniej Piłki Siatkowej Leśników o Puchar Dyrektora RDLP w Warszawie, przedstawiły się następująco:

1 MIEJSCE – Nadleśnictwo Wyszków                                                 

2 MIEJSCE – Nadleśnictwo Łuków

3 MIEJSCE – Nadleśnictwo Łochów

Najlepszy zawodnik w kategorii kobiet:

Adrianna Cichosz – Nadleśnictwo Pułtusk

Najlepszy zawodnik w kategorii mężczyzn:

Iwo Zabłocki – Nadleśnictwo Łuków