Lista aktualności Lista aktualności

Dzień Leśnika

W dniu 25.05.2018 roku w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Marii Konopnickiej w Wyszkowie odbył się kolejny Dzień Leśnika.

Korzystając z zaproszenia Dyrekcji, nauczycieli i wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie dnia 25. 05. 2018r., udaliśmy się wraz z grupą naszych pracowników na uroczysty Dzień Leśnika.

Poszczególne sceny przeplatały tematycznie dobrane piosenki Uczniowie grali swoje role z iście aktorską odwagą, wszyscy byliśmy pod wrażeniem ich zaangażowania. Na uwagę również zasługiwały wspaniałe stroje przygotowane przez wychowawców oraz rodziców. Niejedna teatralna garderoba chętnie wzbogaciłaby się o takie kostiumy. Występom towarzyszyły wybuchy śmiechu, ponieważ tych, o kim była mowa, spotykamy na co dzień w naszym leśnym otoczeniu. Uczniowie poruszali najważniejsze aspekty dotyczące pracy „leśnika”. Mali aktorzy wraz ze swoimi nauczycielami zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po zakończeniu wspaniałych pokazów nastąpiło wręczenie prezentów. Pani Dyrektor Edyta Jarosz wyraziła swoje podziękowania dla leśników oraz wszystkich przyjaciół, władz i osób wspierających Ośrodek, współpracujących z nimi.

Następnie upamiętniając 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę wszyscy razem wybraliśmy się na zewnątrz, gdzie czekało nas posadzenie kilku drzewek. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele rewelacyjnie się bawili, udowadniając w ten sposób nie tylko ogromne poczucie humoru, ale i dystans do siebie. Wszyscy goście mogli porozmawiać przy wspaniale udekorowanych stołach i poczęstunku – pyszności!

Specjalny program dedykowany nam leśnikom przygotowali uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie wraz z nauczycielami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom przedstawienia.